TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Firmamız 1996 yılında GOLDEN METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında kurulmuştur. Üretime çelik kapı imalatı ile başlayıp eloktrostatik toz boya, boya makina ve ekipmanları, ithal ahşap kapı panelleri ve metal yüzeylere ahşap desenli transfer baskı boya uygulamaları ile sektörde faaliyet göstermektedir.

Çelik kapılarımızda TSE belgeli ve ISO 9001:2000 GARANTİ BELGESİ, İMALAT YETERLİLİK BELGESİ mevcuttur. Ürünlerimizde metal, ahşap ve aksesuarlar 2 yıl firmamız GARANTİ kapsamındadır. Kullanılan kilit sistemleri ise üretici firma taahhüdü ile 5 yıl GARANTİLİDİR.

İlkemiz, "Sınırsız Müşteri Memnuniyetidir." Bu amaç doğrultusunda ürünlerimiz uzman teknik ekibimizle titizlikle üretilir, müşteri siparişleri verilen teslim süresinde, sipariş edilen model, özellik, yön vb. taleplere uyularak hazırlanır. Bütün ürünlerimiz " KALİTE KONTROL " etiketli ve marka hologramlı olup, sevk esnasındaki deformasyona karşı koruyucu ambalajlarla paketlenerek siz değerli müşterilerimize sevk edilir.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Çelik kapı üretiminde farklı kapı sistemlerinin pazara sunumunda her zaman öncü bir misyon taşımaktadır.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

İlkemiz, "Sınırsız Müşteri Memnuniyetidir." Bu amaç doğrultusunda ürünlerimiz uzman teknik ekibimizle titizlikle üretilir

Çelik kapı üretiminde farklı kapı sistemlerinin pazara sunumunda her zaman öncü bir misyon taşımaktadır. Bu anlamda, komple çelik panel (poliüretan dolgulu) çelik kapı üretimi, kasa/kanat metalinde ahşap desenli statik boya uygulamaları, kanat serenlerinde paslanmaz krom kaplamalar, çift kanat ferforje/cam kombinli bina giriş ve dış mekan kapıları, yagın kapıları vb. üretimlerimiz mevcuttur. Sektönde birçok metal, ahşap işleme ve çelik kapı üreticisi firma ile çözüm ortaklığı anlamında çalışmalar yapmaktadır